Türkçe  English  Arabic  Russian    
Firma Profili Vizyonumuz Misyonumuz İnsan Kaynakları
Müşteri Hizmetleri

 Firma Profili
  Misyonumuz
  Vizyonumuz
 Kalite
 Teknik Bilgiler
 Üretim Tesisimiz
 Elektrik
 Pano
 Taahhüt
 Referanslar
Firma Profili

Her çeşit elektrik malzemelerin toptan, perakende satışı ve ayrıca resmi ve özel kuruluşların taahhüt elektrik tesisat yapım işleri yapmak amacıyla 1980 yılında şahıs ortaklığı olarak kurulan Özolgun Elektrik, 1997 yılında sermaye şirketine dönüştürülerek, Özolgun Elektrik İnşaat Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır.

2001 yılında pano üretimine başlayan kuruluşumuz pano üretiminin yanı sıra, müşterilerden gelen özel talepler doğrultusunda özel tip pano üretimine de büyük bir hızla devam etmiştir.

Kalite ve müşteri taleplerini standartlara uygunluk koşuluyla karşılamayı kural edinen firmamız, teknoloji kullanımını ve üretim standartını yükseltmeyi temel kural olarak benimsemiş, bu sürecin sonunda sektörel deneyimi ile pazarda haklı bir ün kazanmış ve yerel birçok üretici tarafından da izlenir duruma gelmiştir.

İç piyasanın elektrik pano ihtiyacını karşılamaya yönelerek uzmanlığını, teknolojiyi izlemekteki duyarlılığıyla birleştirmiş, iç pazarda varlığını kanıtlayarak pazarın isteklerine cevap verebilir, deneyim, bilgi ve kalite düzeyine ulaşmıştır.

Özolgun Elektrik İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti., deneyimli proje yönetimi ile problemlere çözüm sağlayıcı ve sistem geliştirici, güvenilir bir altyüklenici ve sektörün önde gelen firmaların stratejik ortağı olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Tüm düzenlemelerdeki çalışmaların her biri kendi ürettiği ürün ve sunduğu hizmetin kalitesinden kendisi sorumludur, kendi kalite kontrolcüsüdür. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi devamlı yükseltilmekte ve kalite bilincini özümsemiş çalışmalarımız da firmamızın vazgeçilmez bir parçası olarak yer almaktadır. TSE ve ISO:9001:2000 belgelerini almakla da kalite bilincini kanıtlamıştır.

Kalite Politikamız

>> Sektörde yenilikçi ve farklılaşmayı hedefleyen bir yaklaşım ile Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek.

>> Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak, kalite sistemini ve üretim verimliliğini iyileştirilmesini sağlamak.

>> Kalitenin; firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, Dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef olmasını sağlamak.

>> Sunduğumuz ürünlerde, kullanılan teknolojinin çevreye uyumlu olmasında öncü olmak, çevreyi ve doğayı koruyucu ve iyileştirici faaliyetleri desteklemek.

>> Hizmetlerimiz, Müşterilerimize uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilemek ve geliştirmek.

>> Üretimimizin tüm aşamalarında, Uluslararası standartlara uygun üretim yapmak ve TSE ve ISO Kalite Yönetimi Sistemlerine uymaktır.

>> Yurt içi satış hacmini büyüterek, sektörümüzde lider firma haline gelmek ve maliyetleri düşürmek.

>> Çalışan personellerimizin, kendi dallarında kalifiyeli eleman olarak yetiştirmek ve çalıştırmak.

>> Sektörümüzün gereği olan yasal düzenlemelere ve mevzuatlara uymak, kalite politikamızdır.